alenakub.webgarden.cz Tento web vznikl v Mozilla Firefox- v jiném prohlížeči se může jevit stránka přeházeně!!!!!!
ROLÁDA S MASKARPONE

Ušleháme piškot se 6ti vajec, 14 dkg cukru a 8 dkg hl.mouky.
upečeme a necháme vychladnout.Mezitím si připravíme 1 maskarpone, 1 tvaroh
4 lžíce cukru moučka, 1 van.cukr, 2 lžíce rumu.Vyšleháme maskarpone a tvaroh s cukrem,přidáme rum a znovu našleháme. Cukr můžeme přidat podle toho jak máme rádi sladké!!!!!Krém namažeme na piškot a poklademe půlky jahod, svineme a namažeme povrch rolády a obalíme v kokosu!!!!!!!!! Je to moc dobré !!!!!!!!!!!


 
CIMG1948.JPG
MEDOVÝ ŘEZ-MARLENKA

750G HL. MOUKY, 240G CUKRU, 100G TUKU, 15 LŽIC MLÉKA, 3 VEJCE, 4 LŽÍCE MEDU, 3 LŽÍCE SODY

DO HRNCE DÁME, MLÉKO, MED, CUKR, TUK A VEJCE A POSTAVÍME NA PLOTNU . MÍCHÁME A ZAHŘÍVÁME AŽ DO ZHOUSTNUTÍ , PAK PŘIDÁME SODU A POŘÁDNĚ PROMÍCHÁME, ODSTAVÍME Z PLOTNY A NECHÁME TROCHU VYCHLADNOUT. PŘIDÁME MOUKU A VYPRACUJEME TĚSTO, KTERÉ SI ROZDĚLÍME NA SEDM ČÁSTI. KAŽDOU VYVÁLÍME NA ROZMĚR PLECHU A UPEČEME. SEDMOU PLACKU ROZDROBÍME NA DROBEČKY A NECHÁME STRANOU. PLACKY PO VYCHLADNUTÍ POLIJEME RUMEM S KÁVOU A NAMAŽEME VŠECHNY KRÉMEM A POSKLÁDÁME DOHROMADY .POSLEDNÍ TAKY POMAŽEME A POSYPEME DROBEČKY Z ROZDROBENÉ PLACKY. MŮŽEME JE TAKY SMÍCHAT S OŘECHY A POSYPAT VRŠEK ŘEZU.NECHÁME ULEŽET ASPOŇ DVA DNY A POTOM ŘEŽEME NA ŘEZY. KRÉM SI UDĚLÁME Z UVAŘENÉHO SALKA A VYMÍCHÁME HO S 500G MÁSLA. PŘEJÍ VÁM DOBROU CHUŤ!!!!!!!!!

Marlenka.jpg

JAHODOVÝ ŘEZ:

KORPUS:  5 VAJEC, 200G CUKRU, 200G POL.MOUKY, 3 LŽÍCE OLEJE,ŠPETKA SOLI
KRÉM:      2 TVAROHY, 1 ŠLEHAČKA, 5 LŽIC CUKRU, 200G UMIXOVANÝCH JAHOD,6 PLÁTKŮ ŽELETINY
POLEVA:  1 VITACIT, 1/4L VODY NEBO SIRUPU, 4 LŽICE CUKRU,1 VAN.PUDINK

BÍLKY UŠLEHÁME S CUKREM A ŠPETKOU SOLI DO TUHA, POSTUPNĚ ZAŠLEHÁVÁME ŽLOUTKY A PŘIDÁVÁME OLEJ.POTOM OPATRNĚ PŘIMICHÁVÁME PROSÁTOU MOUKU A DÁME NA PLECH VYLOŽENÝ PEČ.PAPÍREM A PEČEME NA 180°C ASI 20 MIN.
NECHÁME VYCHLADNOUT A MEZITÍM SI PŘIPRAVÍME NAPLŃ. TVAROHY, CUKR A UMIXOVANÉ JAHODY SMÍCHÁME DOHROMADY A PŘIDÁME UŠLEHANOU ŠLEHAČKU. V MALÉM MNOŽSTVÍ VODY SI NECHÁME ROZPUSTIT ŽELATINU ASI 10 MINUT A POTOM NA MÍRNÉM OHNI ROZPUSTÍME  A VMÍCHÁME DO NÁPLNĚ.NÁPLŇ NALIJEME NA KORPUS A NECHÁME ZTUHNOUT.PŘIPRAVÍME SI POLEVU, PUDINK SMÍCHÁME S CUKREM A VITACITEM A ROZPUSTÍME VE VODĚ NEBO SIRUPU. UVAŘÍME A NECHÁME TROCHU VYCHLADIT A NALIJEME NA VYCHLADLÝ MOUČNÍK!!!!!!!!!

 

Jahodový řez.jpg
jt.jpg

MANDLOVÝ ŘEZ:

KORPUS:  4 VEJCE, 160G CUKRU, 160G POL. MOUKY, TROCHU PR.DO PEČ.4 LŽÍCE OLEJE
KRÉM:     2 MANDLOVÉ PUDINKY, PŮL LITRU MLÉKA, 1 MÁSLO, TROCHU RUMU, VAN. CUKR, 4 LŽÍCE CUKRU
POLEVA: 1A PŮL ČOKLÁDY NA VAŘENÍ, 100 G TUKU , 1 LŽÍCE OLEJE

VEJCE VYŠLEHÁME DO TUHA S CUKREM A OLEJEM, PAK PŘIDÁMŠ MOUKU S PR.DO PEČEM A ZAMÍCHÁME.DÁME PÉCT A NECHÁME VYCHLÁDNOUT. POTOM UŠLEHÁME MÁSLO S CUKREM A VAN, CUKREM DO PĚNY A POSTUPNĚ PŘIDÁVÁME UVAŘENÝ A VYCHLAZENÝ PUDINK A RUM.NATŘEME NA KORPUS A NECHÁME VYCHLADIT. NAD PÁROU ROZPUSTÍME ČOKOLÁDU A TUK S OLEJEM  A POLIJEME VYCHLADLÝ MOUČNÍK.DOZDOBÍME PODLE SVÉ FANTAZIE!!!!!!!!!

 

Mandlový řez.jpg

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2318 | 38%)
Ne (1934 | 32%)
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
www.weblight.cz

Tento web vznikl 27.9 2008 !!!!!!!!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one