alenakub.webgarden.cz Tento web vznikl v Mozilla Firefox- v jiném prohlížeči se může jevit stránka přeházeně!!!!!!
ROLÁDA S MASKARPONE

Ušleháme piškot se 6ti vajec, 14 dkg cukru a 8 dkg hl.mouky.
upečeme a necháme vychladnout.Mezitím si připravíme 1 maskarpone, 1 tvaroh
4 lžíce cukru moučka, 1 van.cukr, 2 lžíce rumu.Vyšleháme maskarpone a tvaroh s cukrem,přidáme rum a znovu našleháme. Cukr můžeme přidat podle toho jak máme rádi sladké!!!!!Krém namažeme na piškot a poklademe půlky jahod, svineme a namažeme povrch rolády a obalíme v kokosu!!!!!!!!! Je to moc dobré !!!!!!!!!!!


 
CIMG1948.JPG
MEDOVÝ ŘEZ-MARLENKA

750G HL. MOUKY, 240G CUKRU, 100G TUKU, 15 LŽIC MLÉKA, 3 VEJCE, 4 LŽÍCE MEDU, 3 LŽÍCE SODY

DO HRNCE DÁME, MLÉKO, MED, CUKR, TUK A VEJCE A POSTAVÍME NA PLOTNU . MÍCHÁME A ZAHŘÍVÁME AŽ DO ZHOUSTNUTÍ , PAK PŘIDÁME SODU A POŘÁDNĚ PROMÍCHÁME, ODSTAVÍME Z PLOTNY A NECHÁME TROCHU VYCHLADNOUT. PŘIDÁME MOUKU A VYPRACUJEME TĚSTO, KTERÉ SI ROZDĚLÍME NA SEDM ČÁSTI. KAŽDOU VYVÁLÍME NA ROZMĚR PLECHU A UPEČEME. SEDMOU PLACKU ROZDROBÍME NA DROBEČKY A NECHÁME STRANOU. PLACKY PO VYCHLADNUTÍ POLIJEME RUMEM S KÁVOU A NAMAŽEME VŠECHNY KRÉMEM A POSKLÁDÁME DOHROMADY .POSLEDNÍ TAKY POMAŽEME A POSYPEME DROBEČKY Z ROZDROBENÉ PLACKY. MŮŽEME JE TAKY SMÍCHAT S OŘECHY A POSYPAT VRŠEK ŘEZU.NECHÁME ULEŽET ASPOŇ DVA DNY A POTOM ŘEŽEME NA ŘEZY. KRÉM SI UDĚLÁME Z UVAŘENÉHO SALKA A VYMÍCHÁME HO S 500G MÁSLA. PŘEJÍ VÁM DOBROU CHUŤ!!!!!!!!!

Marlenka.jpg

JAHODOVÝ ŘEZ:

KORPUS:  5 VAJEC, 200G CUKRU, 200G POL.MOUKY, 3 LŽÍCE OLEJE,ŠPETKA SOLI
KRÉM:      2 TVAROHY, 1 ŠLEHAČKA, 5 LŽIC CUKRU, 200G UMIXOVANÝCH JAHOD,6 PLÁTKŮ ŽELETINY
POLEVA:  1 VITACIT, 1/4L VODY NEBO SIRUPU, 4 LŽICE CUKRU,1 VAN.PUDINK

BÍLKY UŠLEHÁME S CUKREM A ŠPETKOU SOLI DO TUHA, POSTUPNĚ ZAŠLEHÁVÁME ŽLOUTKY A PŘIDÁVÁME OLEJ.POTOM OPATRNĚ PŘIMICHÁVÁME PROSÁTOU MOUKU A DÁME NA PLECH VYLOŽENÝ PEČ.PAPÍREM A PEČEME NA 180°C ASI 20 MIN.
NECHÁME VYCHLADNOUT A MEZITÍM SI PŘIPRAVÍME NAPLŃ. TVAROHY, CUKR A UMIXOVANÉ JAHODY SMÍCHÁME DOHROMADY A PŘIDÁME UŠLEHANOU ŠLEHAČKU. V MALÉM MNOŽSTVÍ VODY SI NECHÁME ROZPUSTIT ŽELATINU ASI 10 MINUT A POTOM NA MÍRNÉM OHNI ROZPUSTÍME  A VMÍCHÁME DO NÁPLNĚ.NÁPLŇ NALIJEME NA KORPUS A NECHÁME ZTUHNOUT.PŘIPRAVÍME SI POLEVU, PUDINK SMÍCHÁME S CUKREM A VITACITEM A ROZPUSTÍME VE VODĚ NEBO SIRUPU. UVAŘÍME A NECHÁME TROCHU VYCHLADIT A NALIJEME NA VYCHLADLÝ MOUČNÍK!!!!!!!!!

 

Jahodový řez.jpg
jt.jpg

MANDLOVÝ ŘEZ:

KORPUS:  4 VEJCE, 160G CUKRU, 160G POL. MOUKY, TROCHU PR.DO PEČ.4 LŽÍCE OLEJE
KRÉM:     2 MANDLOVÉ PUDINKY, PŮL LITRU MLÉKA, 1 MÁSLO, TROCHU RUMU, VAN. CUKR, 4 LŽÍCE CUKRU
POLEVA: 1A PŮL ČOKLÁDY NA VAŘENÍ, 100 G TUKU , 1 LŽÍCE OLEJE

VEJCE VYŠLEHÁME DO TUHA S CUKREM A OLEJEM, PAK PŘIDÁMŠ MOUKU S PR.DO PEČEM A ZAMÍCHÁME.DÁME PÉCT A NECHÁME VYCHLÁDNOUT. POTOM UŠLEHÁME MÁSLO S CUKREM A VAN, CUKREM DO PĚNY A POSTUPNĚ PŘIDÁVÁME UVAŘENÝ A VYCHLAZENÝ PUDINK A RUM.NATŘEME NA KORPUS A NECHÁME VYCHLADIT. NAD PÁROU ROZPUSTÍME ČOKOLÁDU A TUK S OLEJEM  A POLIJEME VYCHLADLÝ MOUČNÍK.DOZDOBÍME PODLE SVÉ FANTAZIE!!!!!!!!!

 

Mandlový řez.jpg

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2346 | 38%)
Ne (1938 | 32%)

POSLEDNÍ PŘIDANÉ FOTO!

CIMG3754.JPG
CIMG3761.JPG
CIMG3738.JPG
CIMG3741.JPG
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
www.weblight.cz

Tento web vznikl 27.9 2008 !!!!!!!!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one